+421 905 496 483 info@zivotna-koucka.sk
„Pokiaľ dokážete zmeniť svoju myseľ, zmeníte tak aj svoj život.“

 Dale Carnegie

O mne

Som certifikovaný life kouč, manželka a matka dvoch úžasných detí. Svojich klientov sprevádzam na ich ceste sebarozvoja všetkými životnými (life) témami, z ktorých by som vyzdvihla hlavne fertility koučing a koučing zdravých návykov. Venujem sa tiež meditáciám a mindfulness. Študovala som ekonómiu a v minulosti pracovala na pozíciách v oblasti marketingu, obchodu a ľudských zdrojov. Ku koučingu ma priviedla moja neustála snaha o sebazdokonaľovanie a môj kouč. Štúdium koučingu som absolvovala na Business Coaching College. Som členom SAKo a pri práci s klientom dodržiavam kompetencie a etický kódex International Coach Federation.

To, čo mi prináša chvíle šťastia a skvalitňuje môj osobný život, vám o mne napovie viac  :

Čas strávený s mojou rodinou, deťmi a priateľmi. Sú mojimi najväčšími učiteľmi a radosťou zároveň.

Cestovanie. Milujem spoznávať nové krajiny, ľudí, kultúru, vône a chute danej oblasti. Rôznorodosť sveta ma obohacuje a krásne zážitky z cestovania si ukladám v hlave na „horšie časy“.

Fotografovanie. Nielen z ciest po svete, ale aj fotografovanie obyčajných vecí okolo nás. Môcť zachytiť všetky tie farby, tvary, emócie a spomienky, ktoré viem vďaka fotografii kedykoľvek opäť oživiť je fascinujúce.

Varenie a pečenie. Mám rada kvalitné jedlo. Také ako varila moja babička alebo mama. Rada experimentujem s ingredienciami a tvorím si vlastné recepty.

Sebarozvoj. Fyzický aj mentálny. Turistika, kolieskové korčule či akýkoľvek pohyb, ktorý udržuje moje telo v kondícii a umožňuje mi cítiť sa v ňom zdravo. Vždy ma poteší čas strávený s knihou o psychológii, koučingu, motivácii a zdravej výžive.

Meditácia. Pomáha mi ukľudniť myseľ, ukotviť sa v dychu a utriediť si myšlienky. Spolu so silou vizualizácie je to niečo, čo by malo byť v dnešnej dobe súčasťou nášho denného rituálu, tak ako sprcha či umývanie zubov. 

Kreatívne tvorenie. Také, pri ktorom zabúdam na čas a priestor a ktoré eliminuje môj perfekcionizmus.

 Numerológia. S detskou zvedavosťou rada odkrývam význam a vibrácie čísiel, ktoré sprevádzajú celý náš život.

Spev a tanec. Tieto aktivity sú pre mňa skvelým relaxom. Vďaka hodinám spevu som pochopila, ako veľmi dôležité je dýchanie v súvislosti so stresom.

Psi.Verní priatelia, ktorí rozdávajú lásku.

DOHODNITE SI SVOJ TERMÍN